Bizi Takip Edin

Hizmetler

( 6 ) adet Hizmet Bulundu

 

Trakya bölgesi yurt içi - yurt dışı konut sanayi yapıların iç ve dış dekorasyon yapılan işçilik, başarı ve süreklilik teminatı hizmet dürüstlülük, kalite ve işçilikte prensibiyle çalışan Trakya tasarım
yapı dekorasyon inşaat Itd.şti. sizlere dün verdiği kaliteli hizmet gibi bugün aynı

HİZMETLERİMİZ 
Tavan Işlerimiz; Alçıpan, Kutu Bandı, Led, Karapan, Pvs, Clip-in, Taşyünü, Akustik, Deko Tavan, Petek, Baffle, Alci - Siva, Kaba Siva, Çıtalama, Stronpiyer, Kartonpiyer Göbek,

Duvar Işlerimiz; Alcipan bölme duvar, Cam bölme, Alcı - Siva, Kaba siva, Dekoratif Siva, italyan boya, Boya çıtalama, Panel kaplama lambiri, Tv ünitesi, Şömine, Doğal taş montalama

Doğrama Mobilya; Pencere, cam, balkon, Kış bahçesi, Cam balkon, Mutfak dolabı, Banyo dolabı, Giyinme dolabı, Fortmanto, Tezgah kapi vb hizmetleri sağlamaktayız.

​Yalıtımlar; Ses bariyeri, Ses yalıtımı, Isı yalıtımı, Su yalıtımı, izalasyon,

Zemin; Şap, Parke, Pvs, Seramik, Beton yükseltilmiş zemin

​İNŞAAT; Çatı, Çelik, Demir konsürüksüyon, Çevre düzeni

Hizmetlerimiz
TRAKYA YAPI DEKORASYON uzman ekibiyle boya, saten boya, stropiyer, alçıpan, mantolama, söve, bordür taşı ve laminant parke alanlarında hizmet vermektedir. Yapılan işçilikte başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kaliteli işcilik prensibiyle çalışan TRAKYA YAPI DEKORASYON sizlere dün verdiği kaliteli hizmet gibi bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Dış Cephe Boyama
Akla gelebilecek her işin altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz. trakyayapidekorasyon ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında: profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar.
Saten Boya
trakyayapidekorasyon, konu özellikle bu hizmet olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.
İç Mekan Boyama Hizmetleri
trakyayapidekorasyon kurulduğu günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldı. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli.
Asma Tavan Uygulamaları
Akla gelebilecek her işin altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz. trakyayapidekorasyon ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında: profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar.
Mimari İç Tasarım
Mimarlıkta yapıların içinde veya dışında uygulanan süsleme işi. Odaların, salonların cami ve sarayların zevkli bir biçimde süslenmesi de dekorasyon konusunun sınırları içine girer.
Dekorasyon, iç süsleme ve dış süsleme adı altında iki kısma ayrılır. Bunlardan dış süsleme daha çok mimarlıkla ilgilidir.
Alçıpan Üretimi ve Ugulaması
Alçı bazlı yapı malzemelerinin tercih edilmesinin nedeni bu malzemenin yapısında gizlidir. Alçı, nefes alan bir malzemedir. Bu nedenle mekandaki fazla nemi bünyesinde depolayabilme ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilme özelliğine sahiptir. Yangın tehlikesine karşı ateşe dayanıklık özelliği ile yangından korunma ve emniyet sağlama açısından tercih edilebilecek en iyi yapı malzemesidir.


Sınırsız renk seçenekleri ile mağazalarımızda sizlere filli boya kalitesi ile hizmet veriyoruz. Bu kaliteden faydalanmak için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkımızda
Kurulduğumuz ilk günden bu yana, trakyayapidekorasyon ismi, kaliteli hizmet, olağanüstü uygulama becerisi ve görülmemiş profesyonellik seviyesiyle anılıyor. Aradığınız hizmet ne olursa olsun, tam anlamıyla memnun kalmanız için beklentilerinizin her zaman üstüne çıkmaya söz veriyoruz.

Müşterilerimizin beklediği beceri ve tecrübeyle tüm projelerinizi yöneten ekibimiz, aldığı her işin hakkını verir. Ekibimiz, şirketimiz veya sağladığımız hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Scroll